Ballina Lajmet Kosovë Vdes në aksident trafiku hoxha Riad Emini

Vdes në aksident trafiku hoxha Riad Emini

Personat që kanë humbur jetën nga aksidenti i mbrëmshëm në fshatin Gracë të Lipjanit janë motër e vëlla.

Ata janë Gentiana dhe Riad Emini. Riad Emini ishte hoxhë i ri i këtij fshati.

Sipas policisë si pasojë e aksidentit viktimat kanë pësuar lëndime të rënda dhe kanë ndërruar jetë. Në këtë aksident lëndime trupore kanë pësuar edhe pesë pasagjerë të cilët janë dërguar për tretman mjekësor.

Exit mobile version