Ballina Lajmet Kosovë Zyrtare: Avdullah Hoti kandidat i LDK-së për kryeministër

Zyrtare: Avdullah Hoti kandidat i LDK-së për kryeministër

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka konfirmuar se kandidati për kryeministër do të jetë Avdullah Hoti.

“Sot e kishim mbledhjen e kryesisë. Biseduam disa cështje përgaditore si dhe për kandidatin për kryeministër të vendit. Kandidat do të jetë, Avdullah Hoti.

Exit mobile version