Ballina Lajmet Rajon dhe Botë Aksident i pazakontë, makina fluturon në katin e dytë

Aksident i pazakontë, makina fluturon në katin e dytë

Një makinë ka fluturuar në katin e dyte të një ndërtese, si pasojë e shpejtësisë së jashtëzakonshme.

Ajo ka përfunduar duke u përplasur në ballkonin e katit të dytë, ndërsa aksidenti ka pasur fatalitet, me të paktën një të vdekur.

Aksidenti ka ndodhur në Santa Ana të Kalifornisë.

Exit mobile version