Ballina Sport Futboll Atletico Madridi 7 gola Granadas

Atletico Madridi 7 gola Granadas

Atletico Madrid ka regjistruar fitoren më të thellë në ligat kryesore të Evropës.

Skuadra e Diego Simeones ka mposhtur 7:1 Granadan në kuadër të xhiros së tetë të La Ligas.

Kjo fitore e rendit Atleticon në vendin e parë në La Liga, me 18 pikë, me pesë fitore dhe tre barazime.

Exit mobile version