Ballina Sport Futboll Belgjika bëhet me trajner të ri

Belgjika bëhet me trajner të ri

Belgjika bëhet me trajner të ri. Domenico Tedesco sapo ka nënshkruar si trajner i ri i kombëtares belge.

Marrëveshja tashmë është zyrtare.

Ish-trajneri i RB Leipzig dhe Schalke do të zëvendësojë Roberto Martínez i cili iu bashkua kombëtares së Portugalisë.

Exit mobile version