Ballina Sport Futboll Di Maria largohet nga Juventusi

Di Maria largohet nga Juventusi

Fituesi i Kupës së Botës, Angel Di Maria, është larguar nga Juventusi si lojtari i lirë.

Angel Di Maria, ka vendosur që ta vazhdojë karrierën e tij në Evropë.

Ai ka opsione nga dy liga të ndryshme dhe pritet që në ditët në vijim të ketë tashmë një ofertë konkrete.

Exit mobile version