Ballina Sport Futboll Dy kërkesat e Salah për transferimin te Real Madridi

Dy kërkesat e Salah për transferimin te Real Madridi

Po ashtu Salah ka kërkuar të bëhet i dyti më i paguar në klub, pas Cristiano Ronaldos, vetëm në këtë mënyrë mund ta blejnë nga Liverpooli.

Mohamed Salah kërkon titullar i padiskutueshëm dhe lojtari i dytë më i paguar pas Cristiano Ronaldos.

Këto janë dy kushtet e tij për transferimin e përfolur në “Bernabeu”.

Mediat franceze raportojnë se 25 vjeçari i ka thënë Madridit se ai dëshiron të jetë titullar i padiskutueshëm.

Po ashtu Salah ka kërkuar të bëhet i dyti më i paguar në klub, pas Cristiano Ronaldos, vetëm në këtë mënyrë mund ta blejnë nga Liverpooli.

Exit mobile version