Ballina Lajmet Rajon dhe Botë Ekipa çeke e kërkim shpëtimit mbërrin në Turqi

Ekipa çeke e kërkim shpëtimit mbërrin në Turqi

Oferta e ndihmës tonë në formën e një ekipi të rëndë u pranua nga Turqia 10 minuta më parë lajmërojnë mediat çeke.

Një ekip i përbërë nga 68 anëtarë ekspertë të kërkim shpëtimit.

Exit mobile version