Ballina Arritje Familja “Bruce Lee” me 250 medalje la pa fjalë pubikun në Top...

Familja “Bruce Lee” me 250 medalje la pa fjalë pubikun në Top Channel (Video)

Familja Backa lirisht mund të quhet një familje kampinonësh, dhe kjo pershtypje vie qe ne momentin e pare kur i sheh.

Trajneri i Karatese ne qytetin e Elbasanit, Mirandi Backa, i cili është poashtu trajner i kombetares ne sportin e karatese, ka qene i ftuar ne emisionin Top Show ne Top Channel, ku prezantoi familjen e tij.

Duke filluar nga bashkeshortja, e veshur me rroba karateje dhe nje profesioniste e vertete, dhe deri te Mirandi dhe femijët e tij, ata janë fitues të mbi 250 medaljeve.

Te lumtur me arritjet e tyre, familja Backa tregon si duket nje familje normale musimane, jashte paragjykimeve dhe stigmes se perditshme. /MESAZHI/

Exit mobile version