Ballina Sport Futboll Gjermania vërteton forcën

Gjermania vërteton forcën

Gjermania ka shënuar fitore të lehtë ndaj Irlandë së Veriut.
Në kuadër të xhiros së tretë të kualifikimeve për Kampionatin Botëror, Gjermania ka mposhtur 2:0 Irlandën e Veriut, për ndeshjen e vlefshme për grupin C.

Draxler dhe Khedira shënuan në fitoren e Gjermansië.

Exit mobile version