Ballina Sport Futboll Kosova kërkon fitoren e parë sonte ndaj Ukrainës

Kosova kërkon fitoren e parë sonte ndaj Ukrainës

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, sonte në ‘Loro Boriqi’ do të përballet me Ukrainën, në kuadër të kualifikueseve për Kupën e Botës ‘Rusia 2018’.

Përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunaku ka zhvilluar tri senaca stërvitore para duelit me ukrainasit e ‘ftohte’.

 

Ndeshja mes Kosovës dhe Ukrainës nis në orën 20:45.

Exit mobile version