Ballina Sport Futboll Messi do të mungojë tri javë

Messi do të mungojë tri javë

Lajm i keq për Barcelonën pas ndeshjes me Atletico Madridin.
Ylli i skuadrës, Leo Messi, ka pësuar një lëndim më të rëndë se që dukej.

Sipas informacioneve të para, Messi do të mungojë për tri javë, përcjellë “Lajmi.net”.

Në këtë mënyrëm, ai do të mungojë në ndeshjet ndaj Borussia Monchengladbach në Ligën e Kampionëve dhe kundër Sportingut të Gijonit e Celta Vigos

Exit mobile version