Ballina Sport Futboll Shqipëria pëson disfatë nga Skocia

Shqipëria pëson disfatë nga Skocia

Një autogol i Gjimshitit dhe një gol i Naismith, vendosën epilogun final.

SHqipëria e ka pësuar humbjen e parë në ndeshjen e dytë në Ligën e Kombeve.

Pas fitores ndaj Izraelit, Shqipëria pësoi disfatë nga Skocia.

Britanikët fituan me rezultat të pastër, 2:0.Një autogol i Gjimshitit dhe një gol i Naismith, vendosën epilogun final.Pas dy ndeshjeve, Shqipëria ka tri pikë.

Exit mobile version