Ballina Jeta Dieta Zieni këta dy përbërës dhe humbisni peshë me lehtësim

Zieni këta dy përbërës dhe humbisni peshë me lehtësim

 

Humbja e peshës mund të jetë një proces jashtëzakonisht i vështirë. Kjo përzierje që mund ta përgatisni në shtëpi do t’ju ndihmojë të humbni 5 kilogramë në një javë, ndërkohë që ju nuk keni nevojë që të hani më pak se zakonisht. Për më tepër do të ndiheni shkëlqyeshëm me këtë përzierje.

Ajo përgatitet shumë thjesht. Ju duhen vetëm dy përbërës. Ju duhet një gotë me ujë dhe një majë lugë kafeje me pluhur kanelle. Është e lehtë.

Ja se çfarë ju duhet të bëni:

Vetëm shtoni 1 majë luge kanellë në 250 ml ujë dhe lëreni të ziejë për 5 minuta. Pastaj, hiqeni atë nga zjarri dhe lëreni të ftohtet për 10 minuta. Pijeni këtë pije të mrekullueshme me stomakun bosh në mëngjes, menjëherë pasi të zgjoheni.

Gjithashtu, këtë pije mund ta pini në mes të ditës, apo para se të darkoni, por sigurohuni që ta pini të paktën 15 ditë! Pastaj, do të filloni të shikoni ndryshimin./Mesazhi/

Exit mobile version