16 persona pozitiv me Covid-19, tre të hospitalizuar

16 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 në 24 orët e fundit, nga 120 testime të bëra. Tre persona janë hospitalizuar.

Ndërkaq 11 persona janë shëruar dhe gjithsej janë 72 raste aktive.