Kilogramët dhe helmet mund të hiqen nga lëngu i domateve dhe limonit

Nëse dëshironi që në mënyrë krejt natyrale t’i hiqni qafe kilogramët shtesë, provoni me lëngun i cili përshpejton punën e metabolizmit, si dhe që merret me yndyrat e dëmshme dhe që eliminon helmet.

Përgatitet thjesht, e ushqimet janë lehtë të disponueshme.

Lëngun nga domatet e përzieni me 1 decilitër lëng limoni të shtrydhur, 1 lugë xhenxhefil të bluar dhe një spec pikant. Përzieni të gjithë përbërësit dhe keni fituar lëngun e shëndetshëm, por mund të shtoni edhe dy kërcej selino. Për t’i ndjerë efektet e lëngut, ta shërbeni në gota prej qelqit, tri herë në ditë, midis shujtave.

Detyrimisht ta mbani në frigorifer, që të mos prishet.