Kosovë – Kroaci, befasi në formacionet zyrtare (Foto)

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Kosovë-Kroaci.Befasi nga Albert Bunjaku është mos-inkuadrimi i Amir Rrahmanit nga fillimi, vendin e të cilit e ka zënë Avni Pepa.

Në anën tjetër për dallim nga ndeshja me Finlandën, startues do të jenë Bersant Celina dhe Arbër Zeneli”.

Më poshtë i keni dy formacionet si dhe rreshtimin e futbollistëve në fushë.

forma