Kryeministri Mustafa uron qytetarët për Ditën e Flamurit

Kryeministri i vendit, Isa Mustafa ka uruar qytetarët për 28 Nëntorin, Ditën e Flamurit.

Mustafa në një postim në rrjetin social Facebook shkruan se sot të gjithë ndjehemi të fortë, por edhe përgjegjës për ndërtimin dhe zhvillimin e shteteve dhe vendeve tona.

Lexoni të plotë postimin e kryeministrit në Facebook:

“Urime 28 Nëntori, Dita e Flamurit!

Të gjithë ne sot ndjehemi Një, të fortë por edhe përgjegjës për ndërtimin dhe zhvillimin e shteteve dhe vendeve tona, gjithandej ku jemi”.