LAJMI I FUNDIT: Tre persona humbin jetën në një aksident në rrugën Prizren-Zhur

Tre persona kanë humbur jetën nga një aksident që ka ndodh në rrugën Prizren-Zhur.

Në këtë aksident janë përfshirë një kamionet dhe një veturë.

Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

Detaje të tjera akoma nuk dihen.