Nis protesta e PSD-së kundër shtrenjtimit të rrymës

Ka nisur marshi në protestën e thirrur nga PSD kundër shtrenjtimit të rrymës.

Turmës po i prinë kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj.

Protestuesit e kanë nisur marshin nën thirrjet “Albin rrenci” dhe “Poshtë Qeveria”.

Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj në një prononcim të shkurtër para mediave ka thënë se duket se protesta është masive.