Populli turk dyndet për Erdoganin, perkrahesit e tij takohen në Stamboll

Turkish people flock for Erdogan Presidenti Rexhep Tajip Erdogan dhe kryeministri Binali Jildirim përshëndeten miliona qytetar turq në portin Yenikapi në Stamboll, ne një tubim në favor të referendumit.

 

/MESAZHI/