Sefer Seferi mposhtet nga Manuel Charr

Sefer Seferi është mundur nga Manuel Charr.

Vëllai i Nuri Seferit, Sefer Seferi, është mundur nga boksieri gjerman Manuel Charr në një meç shumë interesant.

Meçi mes Seferit dhe Charr ka zgjatur 12 raunde.