Vdes një 53-vjeçare, pasi u hodh nga kati i gjashtë

Një 53-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i 6-të i një pallati rrugën “Sali Nivica”, Tiranë.

Për shkak të plagëve dhe dëmtimeve të marra, 53-vjeçarja ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, raporton Top channel.