​Formacionet zyrtare: Trepça ’89 – Vikingur (Foto)

Trepça ’89 dhe Vikingur kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Skuadrës kosovare i duhet vetëm fitoja në këtë takim, pas humbjes 2:1 në ndeshjen e parë.

Ndeshja ndërmjet këtyre dy skuadrave do të zhvillohet nga ora 18:00 në stadiumin ‘Adem Jashari’ në Mitrovicë.