“Carabao Cup” vazhdon me gjashtë përballje, ‘spikat’ Man United – West Ham

Sonte (e mërkurë) do të zhvillohen gjashtë takime shumë interesante në kuadër të Carabao Cup.

Derbi më interesant do jetë mes Manchester Unitedit dhe West Hamit, dy skuadrat angleze që janë në top formë, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, Chelsean e pret një takim jo i lehtë ndaj Aston Villas.

Kurse, Arsenal do e pres në “Emirates” skuadrën e AFC Wimbledon.

Tottenham do këtë punë ndaj Wolves, derisa Leiciester është mysafirë .

Të gjitha ndeshjet.