Dy të vdekur në një aksident trafiku në Klinë

Dy persona kanë vdekur në një aksident trafiku që ka ndodhur mes një kamioni dhe një veture.

Burimet e Klankosova.tv bëjnë me dije se rasti ka ndodhur në magjistralen Pejë- Prishtinë, konkretisht në Klinë.