E quditshme si nuk u lëndua askush! (VIDEO)

“Llava e brendshme” u quajt qudia e ditës së djeshme, ku kamera kapi momentin kur rruga u shkatërrua nga një dridhje jo e zakonshme. Në fakt, ajo dukej si një bombë e vendosur nën rrugë.

Lajmi i mirë është se ashkush nuk është lënduar, dhe se e tëra kishte ardhur nga një gyp i ujit i cili ishte nën rrugë.

Ngjarja ndodhi në Kiev të Ukrainës. Momenti i shpërthimit ishte xhiruar nga kamera e sigurisë që ndodhej pranë. /MESAZHI/