Erdoğan pret në takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan ka pritur në një takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, raporton Anadolu Agency (AA).

Takimi mes presidentit Erdoğan dhe kryeministrit Rama u zhvillua me dyer të mbyllura për mediat për rreth 1.5 orë në Pallatin Dolmabahçe në Stamboll.