Goditet për vdekje këmbësori, shkak dy vetura që garonin (Video)

Kanë dal pamje nga goditja e një personi në Podujevë ku humbi jetën pasi u godit nga një makinë derisa ishte duke ecur në trotuar.

Rasti ka ndodhur në fshatin Shtedim, sipas dëshmitarëve aksidenti kishte ndodhur pasi dy vetura kishin qenë duke garuar njëra me tjetrën.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. /Insajderi.com