Mitrovicë, arrestohet pasi kanos me armë zjarri një person

Në Mitrovicë në rrugën Bislim Bajgora është arrestuar një person pasi i njëjti dyshohet se ka kanosur me armë zjarri një person, shkruan klankosova.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar në pistoletë.

Me vendim të prokurorit i njëjti pas intervistimit është liruar ne procedurë të rregullt.