Pengohet personeli mjekësor në QKUK dhe kanoset polici

Një person ka penguar personelin mjekësor në Qendrën Emergjente-QKUK dhe ka kanosur një zyrtar të policisë i cili ishte duke kryer detyrën.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Indeksonline/