Aksident me të lënduar në Klinë

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në Klinë.

Aksidenti saktësisht ka ndodhur në afërsi të stacionit policor në këtë komunë ndërsa në të janë përfshirë dy vetura dhe një kamion.

Sipas një lexuesi të Indeksonline si pasojë e aksidentit ka edhe të lënduar të cilët janë dërguar për trajtim.

Në vendin e ngjarjes tashmë ka arritur edhe ekipi i Policisë së Kosovës. Duhet përkujtuar që gjatë ditëve të fundit aksidentet kanë qenë në numër të shtuar.