Ancelottit i kthehet buzëqeshja, fiton Bayerni

Bayern Munich është rikthyer te fitorja në Bundesligë.

‘Bavarezët’ në ‘Alianz Arena’ kanë mposhtur Bayer Leverkusenin, 2:1.

Alcantara dhe Hummels shënuan për Baynerin, ndërsa Calhanoglu për Leverkusenin.