Ballkani shkarkon Ismet Munishin

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi është deklaruar pas shkarkimit nga posti i kryetrajnerit.

“Xhebrailat” sot (e mërkurë) njoftuan se Munishi është shkarkuar nga posti..

Munishi ka falënderuar të gjithë dhe iu ka uruar suksese në rrugën drejt titullit.

Postimi i plotë pa ndërhyrje:

Lamtumirë Suharekë

Falemderit për respektin dhe mikpritjen Suharekas .

Sot me Presidentin Arsim Kabashi u dakorduam ti ndajmë rruget dhe e falemderoj për korrektësi gjat gjithë bashpunimit dhe poashtu ishte shumë korrekt në bisedime per anen financiare dhe kompenzimin e kontrates.

I lus mediat të mos atakohet klubi imë dhe Presidenti.

Fc Ballkanit , Xhebrailave dhe lojtarve te mi të dashur ju dëshiroj suksese ne rrugen drejt Titullit .

Jam shumë krenar me punen time

Jam shumë krenar me ate qka arritem deri ketu.