Bayern – PSG: Formacionet e mundshme

Paris Saint Germain dhe Bayern Munich tashmë kanë siguruar biletën për fazën tjetër të Ligës së Kampionëve.

Por, ndeshja e tyre nuk do të thotë që nuk do jetë interesante pasi luhet për të parin e Grupit B.

Nga minuta e parë për vendasit pritet të luajë Thomas Muller, ndërsa më poshtë keni formacionet e mundshme:

Bayern (4-3-3): Ulreich; Kimmich, Hummels, Boateng, Alaba; Martínez, Tolisso, Vidal; Muller, Lewandowski, Coman.

PSG (4-3-3): Areola; Dani Alves, Marquinhos, Thiago Silva, Kurzawa; Rabiot, Verratti, Draxler; Mbappé, Cavani, Neymar.

Në Grupi B prin PSG (15), Bayern (12), Celtic (3) dhe Anderlecht (0).