Gjenden dy trupa të pajetë në Durrës, policia nis hetimet

Dy trupa të pajetë janë gjetur në qytetin bregdetar të Durrësit, përkatësisht në lagjen nr. 7 dhe 16.

Policia ka nisur menjëherë hetimet për rastin. Një nga trupat është i seksit mashkull. Rezulton se ai është një trup i dekompozuar dhe që nuk është identifikuar ende. Trupi është gjetur në ambient të hapur. Nga këqyrja paraprake, nuk ka shenja të dhunës në kufomën e gjetur.

Për policinë, një nga personat dyshohet se është shtetasi B.C, 39 vjeç. /shekulli/