I riu humb jetën në vendin e punës, e zë kamioni në Han të Elezit

Një humbje e madhe ka ndodhur për Familjen Koraqi nga Komuna e Hanit të Elezit.

I riu, S.Koraqi është aksidentuar mbrëmë në vendin e punës, në një gurëthyes në Han të Elezit, shkruan Indeksonline.

Indeksonline mëson se ai u vetaksidentua në vendin e punës. Dyshohet se të riun e ka zënë kamioni përfuni.

I ndjeri ka lënë pas gruan dhe dy fëmijë.