Ibrahimovic dhurata e Milanit për tifozët

Tifozët e Milanit mund të vazhdojnë një ëndërr të madhe.

Goditja përfundimtare e drejtuesve kinez pas shumë prurjeve të reja mund të jetë Zlatan Ibrahimovic.

Gazetari i Rai Sport, Paolo Peganini ka hapur zëra se sulmuesi suedez mund të rikthehet në San Siro.

“Një zog i vogël jashtë kufirit tha se Ibrahimovic mund të jetë goditja e fundit e Milanit”, ka shkruar ai në Twitter.

Ibrahimovic është një lojtar i lirë dhe gjithmonë ka shprehur dashurinë e tij për fanellën kuq e zi