Kapet drogë në burgun e Lipjanit

Në burgun e Lipjanit, gardianët dhe policia gjatë kontrollit në trupin e një të dyshuari kanë gjetur dhe konfiskuar pesë qese të vogla me substancë të dyshuar narkotike.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur të dielën në orën 10 e 40 minuta.