Kështu reagon Edi Rama “live” kur e dëgjon ezanin (VIDEO)

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama po jepte një intervistë live me gazetaren Rudina Xhunga, ku po fliste për programet politike të partisë Socialiste.

Por ndërkohë duke folur në sheshin e qendrës së Tiranës, u thirr ezani nga një xhami aty pranë.

Dhe atëherë, Edi Rama u tërhoq dhe kërkoi të dalin reklamat. Reagimi i tij ishte i jashtëzakonshëm. Por edhe gazetarja Rudina ia vuri pikën! Shikojeni videon disa sekondëshe me këtë sekuencë. /Mesazhi/