Këto janë grupet e Ligës së Evropës

Tashmë ka përfunduar edhe shorti i Ligës Evropës dhe edhe këtë sezon nuk munguan befasitë.

Grupi A është grupi më interesant, ndërsa më poshtë keni të kompletuara gjitha grupet.

Grupi A

Manchester United

Fenerbahce

Feynoord

Zorya

Grupi B

Olympiacos

APOEL

Young Boys Bern

Astana

Grupi C

Anderlecht

Saint Etienne

Mainz 05

Gabala

Grupi D

Zenit St Petersburg

AZ Alkmar

Macabi Tel Aviv

Dundlak

Grupi E

Viktoria Plzen

AS Roma

Austria Vjena

Astra Giurgiu

Grupi F

Athletic Bilbao

Genk

Rapid Vjena

Sassuolo

Grupi G

Ajax

Standard Liegge

Celta Vigo

Panathinaikos

Grupi H

Shakhtar Donetzk

Braga

Gent

Konyaspor

Grupi I

Schalke 04

Red Bull Salzburg

Krasnodar

Nice

14045535_10154006102594037_7969881372427065959_n

Grupi J

Fiorentina

PAOK

Slovan Liberec

Qarabag

Grupi K

Inter

Sparta Prague

Southampton

Hapoel Ber Sheva

CqyIQ-hWIAAjswz

Grupi L

Villareal

Steaua Bucuresti

Zurich

Osmanlispor