Kosova niset për Turqi, zhvillon edhe dy miqësore

Kombëtarja e Kosovës është nisur për Turqi, aty ku do zhvillojë dy miqësoret e mbetura.

“Dardanët” pas dy fitoreve ndaj San Marinos, respektivisht Maltës, do përballen me dy skuadra tjera, Gueninë dhe Gambinë, shkruan GazetaGoli.

Tashmë lojtarët tanë janë nisur për në Turqi, ku do t’i zhvillojnë ndeshjet e radhës.

Goli ekskluzivisht iu sjell foton e lojtarëve derisa nisën për Antali.