Kosova zbulon listën për ndeshjet me Ukrainën dhe Islandën

Trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki ka zbuluar listën për ndeshjet e fundit eliminatore për Kupën e Botës “Rusi 2018”, shkruan IndeksOnline.

Kosova do të luaj kundër Ukrainës dhe Islandës, dy ndeshjet e fundit në këtë debutim historik “por jo të suksesshëm”.

Më poshtë e keni listën e plotë:

Portier: Samir Ujkani Visar Bekaj Blerdar Hajdini

Mbrojtes: Ardin Dallku Amir Rrahmani Bajram Jashanica Mërgim Vojvoda Leart Paqarada Alban Pnishi Fidan Aliti

Mesfushorë: Besar Halimi Besar Musolli Donis Avdijaj Hekuran Kryeziu Milot Rashica Bernard Berisha Valon Berisha Elbasan Rashani

Sulmues: Vedat Muriqi Erton Fejzullahu Atdhe Nuhiu Bersant Celina