Liverpooli po e bën një sulm edhe më të frikshëm

Liverpooli tashmë ka sulmin më të frikshëm në Premierligë edhe në Evropë.

Liverpooli ka në sulm treshen, Mohamed Salah, Roberto Firmino dhe Sadio Mane, por kërkon ta shtoj edhe një.

Skuadra anglez dëshiron që ta transferoj Lorenzo Isignen nga Napoli, përcjell “lajmi.net”.

Sulmuesi italian ka disa vite që po tregon formë të lartë në Serie A, andaj Jurgen Klopp e dëshiron transferimin e tij.