Policia në aksion kundër krimit të organizuar

Një operacion i gjerë i Departamentit Kundër Krimit të Organizuar në Policinë e Kosovës është duke u zhvilluar në gjithë territorin e vendin.

Burimet e Indeksonline të afërta me operacionin kanë treguar se cak i operacionit janë disa lokacione të dyshuara në rajone të ndryshme të vendit.

Aksioni ka nisur në mëngjes dhe ende është duke vazhduar.