Publikohen formacionet zyrtare, Sevilla – Barcelona

Barcelona do të luajë me Sevillën për ndeshjen më interesante të xhiros së 26-të në La Liga.

Sevilla ka barazuar në ndeshjen e parë ndaj Barcelonës këtë sezon dhe gjithashtu e ka mposhtur atë 2-0 në Copa del Rey, shkruan lajmi.net.

Blaugranët do mundohen të fitojnë ndeshjen për të ruajtur pozitën e tretë në tabelë.

Formacionet zyrtare:

Barcelona:

Image

Sevilla:

Image