Reali ndalet nga Legia

Real Madrid nuk arritur të fitojë ndaj Legias së Varshavës në udhëtim.

“Los Blancos” kaluan në epërsi me golat e Gareth Bale dhe Karim Benzema.

Mirëpo, mysafirët u kthyen me golat e Ofoe, Radovid dhe Moulin.

Megjithatë, rezultatin në 3:3 e barazoi Mateo Kovacic, që doli të ishte përfundimtar për këtë takim.