Tenton t’ia djeg rrobat bashkëshortes, i digjet një pjesë e shtëpisë

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje verbale me bashkëshorten e tij i ka vënë flaken rrobave të shtëpisë dhe shtëpia merr flakë në njërën prej dhomave të saj.

Zjarri është lokalizuar ,ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje./Mesazhi/