Befasojnë “Dardanët”, bëjnë gati edhe flamurin e Kroacisë

Tifozeria e përfaqësueses së Kosovës, “Dardanët” pritet ta nderojnë edhe përfaqësuesen mysafire, Kroacinë.

Ata kanë zbuluar flamurin gjigant kroat që do të jetë sot në “Loro Boriqi”.

Krejt kjo falë mbështetjes që Kroacia i ka dhënë viteve të fundit sportit dhe shumë zhvillimeve të tjera në Kosovë. Me pak fjalë, ndeshje pritet të jetë miqësore.