Berisha largohet nga Anzhi, kjo është skuadra e re

Bernard Berisha me anë të një postimi në Facebook, ka falënderuar ish bashkëlojtarët e tij për mbështetjen e dhënë.

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës këtë afat kalimtar ka lënë Anzhin për t’iu bashkuar Terekut, ku për bashkëlojtarë do të ketë Bekim Balajn dhe Odise Roshin.

“Faleminderit të gjithëve për mbështetje. Ju dëshiroj sukses dhe më të mirat për skuadrën dhe tifozët”, ka shkruar Berisha